Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

PKNS Seksyen 18, Shah Alam, Selangor, Malaysia

250,000 MYR
347 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
721
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

GROUND FLOOR πŸ“πŸ“

For Sale: Flat PKNS Seksyen 18 Shah Alam

Asking Price: RM250,000

Details:
=======
- Ground Floor
- Leasehold Bumi Lot
- Size: 721 sqf approx
- 3 Bedrooms
- 1 Bathrooms
- Strata Title
- Table Top & Kitchen Cabinet
- Fully tiles

Amenities:
==========
- Masjid Al-Azhariah
- Ole Ole Shopping Centre
- McDonald Seksyen 18
- Mydin Mart
- SK & SMK Seksyen 24

Hanafi | Papar
REN41845 ( Renstar Properties )
WhatsApp :www.wasap.my/ Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
721 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Nov 12, 2025 1:21 PM
Eye icon Paparan
4046

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Polperro Steak House
Jalan Pinang C 18/C
643 ft
Makanan & Minuman Restoran
Allday
Jalan Pinang C 18/C
666 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
Klinik Dr. Rosli
Jalan Pinang 18/B
673 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
KK Super Mart
Jalan Pinang 18/B
692 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Gerai MBSA 24
Jalan Bayam Merah 24/2
728 ft
Makanan & Minuman Restoran
Mixue
Jalan Pinang 18/B
741 ft
Makanan & Minuman Kafe
KFC
Jalan Pinang 18/B
774 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Secret Recipe
774 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Poliklinik Zulkifli
Jalan Pinang C 18/C
784 ft
Penjagaan kesihatan Doktor
Pak Li Kopitiam
794 ft
Makanan & Minuman Kafe
Baker's Cottage
Jalan Pinang C 18/C
801 ft
Membeli-belah Kedai roti
Subway
814 ft
Makanan & Minuman Makanan segera

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

280,000 MYR 329 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Ms.Yeo
1 bulan yang lepas 3783
290,000 MYR 322 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Rain Lee
1 bulan yang lepas 2313
330,000 MYR 362 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
912 Sq. Ft.
Hudson Tan 016-5519231
1 bulan yang lepas 2305
290,000 MYR 363 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
800 Sq. Ft.
Raiha
1 bulan yang lepas 2998
270,000 MYR 332 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
814 Sq. Ft.
Rain Lee
1 bulan yang lepas 3372
240,000 MYR 308 MYR / Sq. Ft.