Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

PKNS Seksyen 7, Shah Alam, Selangor, Malaysia

250,000 MYR
333 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
750
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE ‼️

Flat PKNS Seksyen 7, Shah Alam

RM 250,000 Nett

Details:
- Built up : 750 sqft
- Level 2
- Bumi lot
- Leasehold
- 3 Bedrooms | 2 Bathroom
- Open parking
- Walk-up floor
- Basic Unit

Amenities :

- Nearby Lrt stesyen Seksyen 7
- Hospital Shah Alam
- UiTM Shah Alam
- i-City
- UNISEL Shah Alam
- SK Seksyen 7 Shah Alam
- Pusat Komersial Seksyen 7 (Fast Food & Local Food Eateries, Watsons, Family Mart, Al-Ikhsan Sport, Boutiques, Speedmart, Clinics, Hardware Shops etc.)
- Walking distance to Bus Stop
- Walking distance to Food stalls

Accessibility :
- Federal Highway
- LKSA
- KESAS
- NKVE

For further details & inquiries (videos, etc) contact:

Nurmia
Papar
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
750 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 17, 2026 12:26 AM
Eye icon Paparan
17

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

215,000 MYR 331 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Syahrim Naim
1 jam yang lepas 19
185,000 MYR 246 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
753 Sq. Ft.
Fadzil Muhammad
1 jam yang lepas 19
255,000 MYR 340 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
750 Sq. Ft.
LAILI
1 hari yang lepas 295
220,000 MYR 338 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Farhan Rafael
1 minggu yang lepas 1132
230,000 MYR 307 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
Mohd Azmir Bin Saari
1 bulan yang lepas 3389
168,000 MYR 290 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
580 Sq. Ft.
myzone prop
1 bulan yang lepas 3683

Lihat juga

NURMIA
Senarai Hartanah 1