Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Sudah usang

Eden Seaview Condominium, Batu Ferringhi, Pulau Pinang, Malaysia

320,000 MYR
376 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
850
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Eden Seaview Condominium, neighbouring to ParkRoyal Penang Resort, Holiday Inn Resort and Batu Ferringhi Night Market.

Unit Feature:
~ 850sqft, low Floor
~ 3 Bedroom, 2 Bathroom & 1 Carpark
~ sea view
~ full loan possible

Feel free to contact me for more info and viewing arrangement:

. Amanda (REN 06059)
. Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
850 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Nov 11, 2025 1:10 AM
Eye icon Paparan
3557

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

The International School of Penang (Uplands)
Jalan Sungai Satu
358 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
446 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman Poket Lengkok Sungai Emas 4
1,079 ft
Rekreasi Taman
Dorset Hair & Beauty Salon Mini Market
1,289 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Tempat letak kereta
1,388 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Maryam Restaurant
1,437 ft
Makanan & Minuman Restoran
Mee Udang Batu Ferringghi
Jalan Batu Feringghi
1,460 ft
Makanan & Minuman Restoran
24h Express
1,476 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Apom Balik Station
1,506 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Guan Guan Restaurant
1,512 ft
Makanan & Minuman Restoran
Helena Café
1,516 ft
Makanan & Minuman Restoran
Living Room Cafe Bar and Gallery
Jalan Batu Feringghi
1,522 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

525,000 MYR 457 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,150 Sq. Ft.
Kenneth Khor
1 bulan yang lepas 2623
525,000 MYR 457 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,150 Sq. Ft.
Ms Loo
1 bulan yang lepas 2692
650,000 MYR 448 MYR / Sq. Ft.