Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Sudah usang

Koi Tropika, Puchong, Selangor, Malaysia

300,000 MYR
253 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,188
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

【BELOW MARKET ONLY】

Koi Tropika Condo @ Puchong for sales
✨1188sqft 3 Bilik 2 Tandas
✨2 Parkings
✨Below Market Price
✨Strategic Location – Near Shops, Schools & Amenities
✨Low Density | Peaceful Environment

=======================================
Asking Price RM300K Nego❗❗❗
=======================================

✅ YES - 100% Full Loan
✅ YES - No Need 10% Down-Payment
✅ YES - Booking RM1000 Full Process
✅ YES - Service & assists until get KEY
✅ YES - Cash Back up to RM30K - 50K

==================================
🤞No Hidden Cost 【0% Down-payment 🔥 】
==================================

🏡Take Action now &own your dream home

【Hudson Tan REN 25750】
☎️ Papar
☎️ Papar
☎️ Papar

【ᦠThe Infinite Estateᦠ】
📍 D12 (Level 2) Cheras Centrepoint
Medan Connaught, 56000 Kuala Lumpur.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,188 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Nov 10, 2025 1:12 PM
Eye icon Paparan
3560

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman permainan
62 ft
Rekreasi Taman permainan
KK Super Mart
436 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
99 Speedmart
518 ft
Membeli-belah Pasar raya
Taman permainan
1,867 ft
Rekreasi Taman permainan
Divini Pastry | Bakery Cafe
Jalan Puteri 5/3
1,900 ft
Makanan & Minuman Kafe
99 Speedmart
2,113 ft
Membeli-belah Pasar raya
Restoran Big Family
2,280 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran
2,290 ft
Makanan & Minuman Restoran
Pasaraya Puchong Herbs & Food
2,333 ft
Membeli-belah Pasar raya
Tempat letak kereta