Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Koi Tropika, Puchong, Selangor, Malaysia

370,000 MYR
303 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,220
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Condominium Koi Tropika, Puchong

ASKING PRICE: RM 370,000 (Negotiable)

DETAILS & FEATURES
- Leasehold / Strata Title (Issued, Perfection Pending)
- Bumi Lot
- Block Ogon | Corner Unit | 1 Parking Bay
- Tingkat 10 / Top Floor (Lift Access)
- 1,220 sqft
- 4 Bedrooms 2 Bathrooms
- Corner lot unit β€” extra windows & natural ventilation
- Top floor β€” no upper neighbour, more privacy
- Strata title issued by developer (perfection belum dibuat)
- Maintenance fee = RM270/month

FACILITIES
- 24-hour security with CCTV surveillance

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,220 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:04 AM
Eye icon Paparan
21

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

320,000 MYR 273 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,173 Sq. Ft.
William Wan
1 bulan yang lepas 3724
479,000 MYR 341 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,405 Sq. Ft.
Moon Chiew
4 bulan yang lepas 3140
435,000 MYR 310 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,402 Sq. Ft.
Amie Famie
4 bulan yang lepas 3355
370,000 MYR 276 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,339 Sq. Ft.
Derrick Yeong
5 bulan yang lepas 3219
439,000 MYR 338 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Moon Chiew
5 bulan yang lepas 3252
430,000 MYR 297 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,450 Sq. Ft.
Lieyana Aripin
6 bulan yang lepas 4426

Lihat juga

MOHD SHAFIQ ABD MUTTALIB
Senarai Hartanah 9