Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Sudah usang

23, Jln. Wawasan Ampang, Ampang, Selangor, Malaysia

135,000 MYR
208 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
650
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Flat Bandar Baru Ampang CB tingkat 2

23, Jln. Wawasan Ampang, Bandar Baru Ampang, 68000 Ampang, Selangor

Bank loan and S&p legal will be arranged

Integrated service Valuation, legal, loan, consultation

Owner welcome listing

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Nov 7, 2025 1:07 PM
Eye icon Paparan
4808

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman permainan
240 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
335 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
673 ft
Rekreasi Taman permainan
Tempat letak kereta
906 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah Menengah Kebangsaan Bandar Baru Ampang
1,106 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
1,181 ft
Rekreasi Taman permainan
Tempat letak kereta
1,191 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Pusat Hemodialysis Kau Ong Yah Ampang
1,273 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Restoran Ampang Loong Foong
Jalan Merdeka
1,407 ft
Makanan & Minuman Restoran
Serena Spicy
Jalan Merdeka
1,483 ft
Makanan & Minuman Restoran
W.H Herbal Stall
1,483 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
Bak Kut Teh
1,506 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

172,000 MYR 271 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
635 Sq. Ft.
Anwar Hashim
1 bulan yang lepas 3564
320,000 MYR 284 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,126 Sq. Ft.
Howard Tang
1 bulan yang lepas 3763
140,000 MYR 215 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
NORAIZA ABDULLAH
1 bulan yang lepas 3664
205,000 MYR 292 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
701 Sq. Ft.
Jamal Bin Abdullah
1 bulan yang lepas 3517
155,000 MYR 243 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
638 Sq. Ft.
Salbiah binti md saleh
1 bulan yang lepas 2914
255,000 MYR 356 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur