Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Telaga Air, Butterworth, Pulau Pinang, Malaysia

425,000 MYR
338 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,257
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Vista Bay @ Pangsapuri Vista Bagan, Jalan Telaga Air, Butterworth For Sales:

* Renovated & Partly Furnished
* Build up : 1,257 sq feet
* 4 Bedrooms, 2 Bathrooms
* 1 Car Park
* Freehold

Welcome Contact:
Leesa Cheah (REN 45707)
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,257 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Nov 7, 2025 1:02 PM
Eye icon Paparan
3202

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Pasaraya Subham
656 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Tasmac Mart
915 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Tosai Sedap
Jalan Telaga Air
942 ft
Makanan & Minuman Restoran
Billion
1,040 ft
Membeli-belah Gedung serbaneka
SJK (C) Chung Hwa Pusat
1,207 ft
Pendidikan Sekolah
SJK (C) Chung Hwa 1 北海中华一校
1,224 ft
Pendidikan Sekolah
SK Bagan Tuan Kechil
Jalan Mengkuang
1,302 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
1,329 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,348 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Jeti Lama Public Market
1,352 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Nasi Kandar Jamal Mohamed
1,375 ft
Makanan & Minuman Restoran
Cozy Cafe
1,375 ft
Makanan & Minuman Kafe

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

460,000 MYR 345 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,333 Sq. Ft.
IVY YAP01151077742
1 minggu yang lepas 719
540,000 MYR 316 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,710 Sq. Ft.
Michelle Liu
1 bulan yang lepas 2494
379,000 MYR 325 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,166 Sq. Ft.
Jack Ng
2 bulan yang lepas 1823
489,500 MYR 367 MYR / Sq. Ft.