Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Telaga Air, Butterworth, Pulau Pinang, Malaysia

490,000 MYR
320 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,530
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Telaga Emas Apartment, Jalan Telaga Air, Butterworth For Sales:

* Renovated & Partly Furnished
* Build up : 1,530 sq feet
* 3 +1 Bedrooms, 2 Bathrooms
* Lower Floor
* 1 Car Park
* Freehold

Welcome Contact:
Leesa Cheah (REN 45707)
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,530 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Nov 7, 2025 1:04 PM
Eye icon Paparan
4225

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Pasaraya Subham
656 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Tasmac Mart
915 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Tosai Sedap
Jalan Telaga Air
942 ft
Makanan & Minuman Restoran
Billion
1,040 ft
Membeli-belah Gedung serbaneka
SJK (C) Chung Hwa Pusat
1,207 ft
Pendidikan Sekolah
SJK (C) Chung Hwa 1 北海中华一校
1,224 ft
Pendidikan Sekolah
SK Bagan Tuan Kechil
Jalan Mengkuang
1,302 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
1,329 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,348 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Jeti Lama Public Market
1,352 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Nasi Kandar Jamal Mohamed
1,375 ft
Makanan & Minuman Restoran
Cozy Cafe
1,375 ft
Makanan & Minuman Kafe

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

238,000 MYR 277 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
860 Sq. Ft.
Adrian Foo
1 bulan yang lepas 3166
250,000 MYR 332 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
753 Sq. Ft.
Hock Chai
1 bulan yang lepas 2841
238,000 MYR 270 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
880 Sq. Ft.
Jack Ng
1 bulan yang lepas 3074
300,000 MYR 240 MYR / Sq. Ft.