Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

TAMAN DESA KIARA, Alor Setar, Kedah, Malaysia

400,000 MYR
135 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,970
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE !!!
SINGLE STOREY TERRACE CORNER LOT TAMAN DESA KIARA ALOR SETAR KEDAH

Selling Price: RM400,000 nego
Value: RM450,000

🏠 Single Storey Terrace Corner Lot, very spacious and calm surrounding
πŸ‘‰ Single Storey Terrace Corner Lot
πŸ‘‰ Land Area 2970sqft
πŸ‘‰ Freehold
πŸ‘‰ Medium Cost
πŸ‘‰ Malay Reserved

Specification:
βœ… 3 Bedrooms & 2 Toilets
βœ… Car Porch can fit up to 2 cars

> Pasaraya Tesco Stargate
> Grocery Shop, Dobi, Petrol Station & Restaurants
> Schools
> Alor Setar (S) Tol
> McDonald's Drive-thru
> Hotel, Clinic, Bank
> Aman Central Shopping Centre, Kompleks Pekan Rabu, Menara Alor Star, Hospital

Faisal
Papar
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
2,970 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Nov 6, 2025 1:08 AM
Eye icon Paparan
4344

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

MRC Badminton Hall
1,690 ft
Rekreasi Pusat sukan
Sekolah Rendah Islam Darul Ulum
1,844 ft
Pendidikan Sekolah
Kedai Runcit Chop Soon Seng
2,674 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Kedai Runcit TOS Yunus
2,700 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Kafe Singgah Rasa Seri Tandop
2,831 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
2,917 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
2,917 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
2,949 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Pacific
3,015 ft
Membeli-belah Gedung serbaneka
Alor Star Mall
3,094 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Restoran Wah Tua Guan
3,117 ft
Makanan & Minuman Restoran