Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Rawang Perdana 1, Rawang, Selangor, Malaysia

285,000 MYR
345 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
825
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

For Sale - Rawang Perdana 1, Rawang

====Property Detail====

- 2 Storey Terrace
- Freehold
- 15x55 sqft
- Low Cost
- 4+1 Bedroom
- 2 bathroom
- Kitchen Extended Up & Down
- Kitchen With Table Top
- Tenanted

Asking Price~ Rm 285k

=========================

REQUIREMENT :

* 3% For Booking Deposit
(If Loan Reject 100% Refundable)
* 7% Balance When Sign S&P Agreement
(Can Pay By EPF Acc 2)
* Total 10% Down Payment
* 90% or Mark Up Loan
* Loan and Lawyer Provided
* Government Loan Acceptable

=========================

Interested Pls Contact Elwin Mah Papar
For Viewing Appoinment & More Information

--Welcome Owner List Your Property--

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
825 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Oct 27, 2025 1:15 PM
Eye icon Paparan
5016

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

99 Speedmart
1,070 ft
Membeli-belah Pasar raya
Taman
2,336 ft
Rekreasi Taman
SK Bukit Rawang Jaya
Jalan Bukit Rawang
3,022 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

399,000 MYR 356 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,120 Sq. Ft.
aiman ghazali
1 bulan yang lepas 1127
450,000 MYR 321 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Nicky Lai
1 bulan yang lepas 1565
555,000 MYR 336 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
Arud Chelvan
1 bulan yang lepas 1573
300,000 MYR 256 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,170 Sq. Ft.
Nicky Lai
1 bulan yang lepas 1575
450,000 MYR 321 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Steven Lee
1 bulan yang lepas 1784
399,000 MYR 266 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,500 Sq. Ft.
Mk chua
1 bulan yang lepas 1755

Lihat juga

Elwin Mah
Senarai Hartanah 23