Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Sudah usang

Crystal Tower @ Taman Bukit Indah, Ampang, Selangor, Malaysia

320,000 MYR
360 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
890
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Papar
Papar
Haris Hans
REN 18502

Papar
Nooris
REN 28081

Crystal Tower @ Taman Bukit Indah, Ampang

=====================
Asking Price RM 320,000 Nego
=====================

Leasehold - Non Bumi
890sf
3 rooms 2 bathroom
1 carpark
Basic unit
Mid floor

Easy Access:
Ampang LRT Station
Sekolah Kebangsaan Taman Bukit Indah
Sekolah Menengah Kebangsaan Bukit Indah
Spectrum Shopping Mall
Main roads: SUKE, MRR2 Highways

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
890 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Oct 27, 2025 1:02 PM
Eye icon Paparan
7018

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Sekolah Kebangsaan Taman Bukit Indah
679 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Menengah Kebangsaan Bukit Indah
1,086 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
1,322 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
1,437 ft
Rekreasi Taman
Klinik Mutiara
1,627 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Taman permainan
1,663 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman Bukit Indah
1,673 ft
Rekreasi Taman
99 Speedmart
2,073 ft
Membeli-belah Pasar raya
Taman
2,369 ft
Rekreasi Taman
Sekolah Rendah Islam Integrasi ILMI
Jalan Rasmi 7
2,579 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Menengah Agama (A) ILMI
Jalan Rasmi 7
2,608 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Agama Rakyat Kafa Intergrasi Al-Huda
2,762 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

319,000 MYR 290 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Keasavan Hari Krishnan
1 bulan yang lepas 4462
319,000 MYR 290 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Zahed Perunding Hartanah
1 bulan yang lepas 4895
550,000 MYR 460 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,195 Sq. Ft.
Nor Fitri
1 bulan yang lepas 4406
590,000 MYR 494 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,195 Sq. Ft.
sue arifin 0102252834
1 bulan yang lepas 3089
380,000 MYR 380 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,001 Sq. Ft.
Marwan
1 bulan yang lepas 3143
385,000 MYR 381 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,010 Sq. Ft.
Matthew Leow
1 bulan yang lepas 3382

Lihat juga

NOORIS 0192100657
Senarai Hartanah 71