Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Mutiara Perdana Apartment, Sungai Ara, Pulau Pinang, Malaysia

290,000 MYR
374 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
775
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Mutiara Perdana Apartment for SALE ( 💝 unit berada di low level).

Bayan Lepas
Penang

HARGA JUALAN
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Rm290K ( negotiable)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

↘️Deskripsi rumah
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
- less crowded apartment
- gated and guarded
- 775 sqft
- 3 bedrooms ( master bedroom with bathroom)
- 2 bathrooms
- low level
- 2 carparks and 2 motorcycle parks
- Freehold
- Original unit
- Strata ready
- Maintenance rm70

↘️Kemudahan berhampiran
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
- Sekolah rendah dan menengah
- Shopping complex, pasar basah,
- Farmasi
- Klinik2 kerajaan dan swasta

Papar
REN 54406
Cci Realty Penang
E(1)2054

Atau wasap saya..

Papar

🌟🌟🌟
-Khidmat Guaman Akan Disediakan
-Periksa Kalayakan Loan Bank/LPPSA
-Menguruskan Proses Pemohonan Loan Pinjaman
-Khidmat Nasihat Utk Pembelian dan Penjualan Hartanah
🌟🌟🌟

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
775 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Jul 17, 2025 12:06 AM
Eye icon Paparan
15494

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman permainan
1,296 ft
Rekreasi Taman permainan
Tempat letak kereta
1,804 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Pizza Hut
1,850 ft
Makanan & Minuman Restoran
Klinik Menara
1,932 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Tempat letak kereta
2,028 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
2,037 ft
Rekreasi Taman
7-Eleven
2,054 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
McDonald's
2,103 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Klinik Kesihatan Bayan Lepas
2,300 ft
Penjagaan kesihatan Klinik