Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Lorong Mak Mandin Jaya 2, Taman Mak Mandin Jaya, Butterworth, Pulau Pinang, Malaysia

350,000 MYR
383 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
913
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

#๐Ÿท *๐…๐จ๐ซ ๐’๐š๐ฅ๐ž*
#BlissPlace #MakMandin #Butterworth #Apartment

๐Ÿก *๐๐ฅ๐ข๐ฌ๐ฌ ๐๐ฅ๐š๐œ๐ž ๐€๐ฉ๐š๐ซ๐ญ๐ฆ๐ž๐ง๐ญ @ ๐๐ฎ๐ญ๐ญ๐ž๐ซ๐ฐ๐จ๐ซ๐ญ๐ก*

๐Ÿ“ Lorong Mak Mandin Jaya 2, Taman Mak Mandin Jaya, 13400 Butterworth, Penang

โœจ *Freehold | Residential Strata | Apartment Unit*

๐Ÿ“ *Built-up*: 916 sqft
๐Ÿ› *3 Bedrooms*
๐Ÿ› *2 Bathrooms*
๐Ÿš— *1 Car Park*

Included Features:
โ„๏ธ 4 Air-conditioners
๐Ÿšฟ 2 Water Heaters
๐Ÿง‘โ€๐Ÿณ Kitchen with Built-in Cabinet

๐Ÿฅ Nearby:
โœ”๏ธ Bagan Specialist Centre
โœ”๏ธ Klinik Desa Sungai Puyu
โœ”๏ธ DBM Hospital
โœ”๏ธ Raja Tun Uda Ferry Terminal (Georgetown Access)

๐Ÿ’ฐ *Selling Price*: #๐‘๐Œ๐Ÿ‘๐Ÿ“๐ŸŽ๐ค ๐Ÿ’ฅ

Key in hand
To know more detail or appoiment viewing kindly WhatsApp or contact Papar Sunny Yang

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
913 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Jul 17, 2025 12:04 AM
Eye icon Paparan
9204

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Summer Dessert Bakery
Lorong Teras Jaya 2
0 ft
Membeli-belah Kedai roti
Raku Ichi Izakaya
Lorong Teras Jaya 2
30 ft
Makanan & Minuman Restoran
D'Ark International School
Lorong Teras Jaya 2
75 ft
Pendidikan Sekolah
ๆŽ่ฎฐ็ƒง่…Š้ฆ†
75 ft
Makanan & Minuman Restoran
็พค่‹ฑ้ฅญๅบ—
Lorong Teras Jaya 2
89 ft
Makanan & Minuman Restoran
ๅ•ตไป”้…ธๅฅถ
95 ft
Makanan & Minuman Kafe
Sushi Mentai
115 ft
Makanan & Minuman Restoran
Super Zen Restaurant
121 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tang Xia Dessert ็ณ–ๅค็”œ้“บ
Lorong Teras Jaya 2
131 ft
Makanan & Minuman Restoran
Fresh Tea Creative
135 ft
Makanan & Minuman Kafe
Happy Mart
141 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
KingKong Western Delight
157 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

215,000 MYR 244 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
880 Sq. Ft.
Eelis Poh
1 minggu yang lepas 580
335,000 MYR 328 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,020 Sq. Ft.
IVY YAP01151077742
2 minggu yang lepas 1086
238,000 MYR 277 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
860 Sq. Ft.
Adrian Foo
1 bulan yang lepas 3181
250,000 MYR 332 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
753 Sq. Ft.
Hock Chai
1 bulan yang lepas 2856
238,000 MYR 270 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
880 Sq. Ft.
Jack Ng
1 bulan yang lepas 3093
300,000 MYR 240 MYR / Sq. Ft.