Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Taman Bukit Katil Damai, Bukit Katil, Melaka, Malaysia

370,000 MYR
190 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,950
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

TERES SETINGKAT SAIZ BESAR
TAMAN BUKIT KATIL DAMAI
BUKIT KATIL, MELAKA

========================
HARGA JUALAN: RM370,000
========================

UNIT INFO:
-Leasehold
-Bumi Lot
-4 Bilik
-2 Bilik Air
-Keluasan: 26x75 sqft

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,950 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, Jul 13, 2025 12:17 AM
Eye icon Paparan
7131

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
620 ft
Rekreasi Taman
Sek. Rendah. Arab (JAIM) Tun Razak
948 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
Ozana Impian
1,260 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
1,329 ft
Rekreasi Taman
Tadika Sujana
Jalan OZ 17
1,657 ft
Pendidikan Tadika
Taman
1,847 ft
Rekreasi Taman
SK Kampung Tun Razak
2,152 ft
Pendidikan Sekolah
Taman
2,766 ft
Rekreasi Taman
R.E.A.L. Kids Ozana
Ozana Impian
2,907 ft
Pendidikan Tadika
Taman
2,907 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
Ozana Impian
2,920 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
3,225 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

465,000 MYR 323 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,440 Sq. Ft.
Martin Tai
1 bulan yang lepas 2312
318,000 MYR 163 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,950 Sq. Ft.
Soong Robin
1 bulan yang lepas 1580
350,000 MYR 219 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,600 Sq. Ft.
Azuwa Fadzil
2 bulan yang lepas 1978
350,000 MYR 219 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,600 Sq. Ft.
SITI MARIAMAH
2 bulan yang lepas 2087
470,000 MYR 141 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
3,326 Sq. Ft.
Muhammad Fiesol Musa
2 bulan yang lepas 2338
350,000 MYR 219 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,600 Sq. Ft.
Nadiah Binti Abd Rahim
3 bulan yang lepas 4601

Lihat juga

NORAIDAH BINTI AHMAD
Senarai Hartanah 34