保存 分享

出售的房屋

已过期

Taman Bukit Katil Damai, Bukit Katil, 马六甲, 马来西亚

370,000 MYR
190 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,950
大小 (平方英尺)
4
卧室
2
浴室

描述

TERES SETINGKAT SAIZ BESAR
TAMAN BUKIT KATIL DAMAI
BUKIT KATIL, MELAKA

========================
HARGA JUALAN: RM370,000
========================

UNIT INFO:
-Leasehold
-Bumi Lot
-4 Bilik
-2 Bilik Air
-Keluasan: 26x75 sqft

Bed icon 卧室
4
Bathtub icon 浴室
2
Sofa icon 配有家具
部分装修
Maximize icon 大小
1,950 平方英尺
Home icon 产权类型
租赁权
Calendar icon 发布于
Sun, Jul 13, 2025 12:17 AM
Eye icon 次观看
7135

房产位置

附近设施

公园
620 英尺
休闲 公园
Sek. Rendah. Arab (JAIM) Tun Razak
948 英尺
教育 学校
游乐场
Ozana Impian
1,260 英尺
休闲 游乐场
公园
1,329 英尺
休闲 公园
Tadika Sujana
Jalan OZ 17
1,657 英尺
教育 幼儿园
公园
1,847 英尺
休闲 公园
SK Kampung Tun Razak
2,152 英尺
教育 学校
公园
2,766 英尺
休闲 公园
R.E.A.L. Kids Ozana
Ozana Impian
2,907 英尺
教育 幼儿园
公园
2,907 英尺
休闲 公园
停车场
Ozana Impian
2,920 英尺
交通 停车场
公园
3,225 英尺
休闲 公园

房贷计算器

类似房产

465,000 MYR 323 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,440 平方英尺
Martin Tai
1个月前 2319
318,000 MYR 163 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
1,950 平方英尺
Soong Robin
1个月前 1587
350,000 MYR 219 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,600 平方英尺
Azuwa Fadzil
2个月前 1985
350,000 MYR 219 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,600 平方英尺
SITI MARIAMAH
2个月前 2094
470,000 MYR 141 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
3,326 平方英尺
Muhammad Fiesol Musa
2个月前 2345
350,000 MYR 219 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
1,600 平方英尺
Nadiah Binti Abd Rahim
3个月前 4611

也看看

NORAIDAH BINTI AHMAD
房源 34