Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Ria Apartment 1, Johor Bahru, Johor, Malaysia

260,000 MYR
294 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
883
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Limited level 1 unit for sale / can full loan

For Sale RM 260K

Ria Apartment 1
-883sqft
-3Bedroom 2Bathroom
-Partial Furnished
(Kitchen cabinet, plater ceiling)
-Non Bumi Lot
-Freehold
-1 Car Park
-Good Condition
-Tenanted RM900
- BV 280K

Contact Keith Papar
REN42762

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
883 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, Jul 13, 2025 12:05 AM
Eye icon Paparan
7756

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Bayan Park
856 ft
Rekreasi Taman
SMK Kota Puteri
1,070 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Kebangsaan Seri Kota Puteri
Jalan Bayan
1,188 ft
Pendidikan Sekolah
Al-ameen eating house
1,781 ft
Makanan & Minuman Restoran
Sekolah Kebangsaan Taman Megah Ria
Jalan Api-Api 1
2,320 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
2,484 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
2,608 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah Rendah Chee Tong
2,766 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
2,851 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Kedai serbaneka
3,176 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Chinese Hawker Center
3,205 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
SMK Taman Megah Ria
3,661 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

330,000 MYR 367 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Justin Kong
4 hari yang lepas 366
430,000 MYR 347 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,238 Sq. Ft.
Jayden Ng
5 hari yang lepas 544
330,000 MYR 304 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air