Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Larkin Indah, Johor Bahru, Johor, Malaysia

449,000 MYR
515 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
872
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

πŸ”₯ BRAND NEW APT @ LARKIN INDAH FOR SUBSALE πŸ”₯

✨ Suitable for own stay or rental investment.
✨ Modern & Strategic Location
✨ Suitable for Own Stay / Investment
✨ Easy Access to JB Town, CIQ & Singapore
✨ Nearby Larkin Sentral, Hospital, Schools & Amenities
✨ Gated & Guarded with Full Facilities
✨ Limited Brand New Units Available

🏒 Move-in Condition
πŸ›οΈ Spacious Layout
πŸš— Covered Car Park
πŸ’° Attractive Subsale Price

πŸ“ Located at Larkin Indah near Larkin Sentral

Estimated Distance from BRAND NEW APT @ LARKIN INDAH

πŸ“ 3 mins to Larkin Sentral
πŸ“ 5 mins to Hospital Sultanah Aminah
πŸ“ 6 mins to Angsana Johor Bahru Mall
πŸ“ 10 mins to KSL City Mall
πŸ“ 12 mins to Johor Bahru CIQ
πŸ“ 15 mins to Mid Valley Southkey
πŸ“ 15 mins to Universiti Teknologi Malaysia
πŸ“ 25 mins to Senai International Airport
πŸ“ Approx. 12 mins to Johor Bahru CIQ

✨ Ideal location for Singapore daily commuters & investors.

Please Contact Ms Jane at Papar for viewing arrangement

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
872 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 17, 2026 12:13 AM
Eye icon Paparan
33

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

430,000 MYR 347 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,238 Sq. Ft.
Jayden Ng
2 jam yang lepas 34
330,000 MYR 304 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,087 Sq. Ft.
Rayy Lim
2 jam yang lepas 34
288,000 MYR 304 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
947 Sq. Ft.
Li Jun
1 hari yang lepas 309
400,000 MYR 432 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
926 Sq. Ft.
JH Yap
1 hari yang lepas 309
450,000 MYR 486 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
926 Sq. Ft.
Mohd Nazri Baharudin
1 hari yang lepas 309
438,000 MYR 473 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
926 Sq. Ft.
Raymond Khoo
2 hari yang lepas 465

Lihat juga

Jane Ragu
Senarai Hartanah 6