Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Taman Khidmat, Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia

3,100,000 MYR
341 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
9,103
Saiz harta (Sq. Ft.)
6
Bilik Tidur
6
Bilik Air

Penerangan

βœ… Land area 9103 SQFT
βœ… 6 bedrooms +1 maid rooms
βœ… 6 bathrooms
βœ… wet and dry kitchen
βœ… Well maintained & ready to move in condition
βœ… 4mins driving distance to City Mall, 5mins to QE2, 10mins to KK city
βœ… 𝗦𝗲𝗹𝗹𝗢𝗻𝗴 𝗣𝗿𝗢𝗰𝗲 π—₯π— πŸ―,𝟭𝟬𝟬,𝟬𝟬𝟬

Please call for enquiry @ Papar
Grace Teo (REN 31339)
PropNex Malaysia

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
6
Bathtub icon Bilik Air
6
Maximize icon Saiz harta
9,103 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Jul 10, 2025 12:15 AM
Eye icon Paparan
13714

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman permainan
226 ft
Rekreasi Taman permainan
Khidmat Supermarket
Jalan Lintas
1,703 ft
Membeli-belah Pasar raya
Sedia Menerima Tempahan Katering
2,064 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taman permainan
2,064 ft
Rekreasi Taman permainan
Kedai serbaneka
Jalan Khidmat
2,106 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Taman permainan
2,162 ft
Rekreasi Taman permainan
Frutti
Lorong Bunga Raja 9
2,178 ft
Makanan & Minuman Kafe
Acme Dental KK
Lorong Bunga Raja 9
2,185 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi
Tempat letak kereta
2,244 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Synergy Specialist Eye Centre
Lorong Bunga Raja 9
2,264 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
SAR Madrasah Islamiah Nurul Hikmah
Jalan Khidmat
2,497 ft
Pendidikan Tadika
Klinik Malaysia
Lorong Bunga Raja 5 A
2,582 ft
Penjagaan kesihatan Klinik

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

2,950,000 MYR 321 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
6 Bilik Air
9,200 Sq. Ft.
Eve Chiew
1 bulan yang lepas 1906
2,800,000 MYR 335 MYR / Sq. Ft.