Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Jalan Sang Kancil, Karamunsing, Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia

2,500,000 MYR
322 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
7,753
Saiz harta (Sq. Ft.)
6
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

Bungalow for sale

~ Prime Location, located near city centre, Jalan Sang Kancil, Karamunsing

~ Ideal for legal firm, architect firm, corporate office etc

Papar
Louis Lo

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
6
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
7,753 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 10, 2026 12:30 AM
Eye icon Paparan
207

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

KFC
243 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Pancake House International
282 ft
Makanan & Minuman Restoran
Chua Kah Seng
476 ft
Membeli-belah Pasar raya
McDonald's
512 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Tempat letak kereta
541 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Peppermint Restaurant
Lorong Capital
604 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran
659 ft
Makanan & Minuman Restoran
Twintech International University College of Technology
682 ft
Pendidikan Kolej
orange
689 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Car Park Karamunsing
778 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Islam enterprise
902 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Orange
942 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

2,950,000 MYR 321 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
6 Bilik Air
9,200 Sq. Ft.
Eve Chiew
1 bulan yang lepas 1840
2,800,000 MYR 335 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
4 Bilik Air
8,360 Sq. Ft.
Hilarry Henry
1 bulan yang lepas 1840
3,400,000 MYR 411 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
7 Bilik Air
8,270 Sq. Ft.
Mable PM
1 bulan yang lepas 2109
5,000,000 MYR 623 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
6 Bilik Air
8,031 Sq. Ft.
Nikki Property Sabah
1 bulan yang lepas 2295
3,400,000 MYR 411 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
7 Bilik Air
8,280 Sq. Ft.
Linai Wong
2 bulan yang lepas 2511
4,500,000 MYR 450 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
6 Bilik Air
10,000 Sq. Ft.
Jeniffer Property Sabah