Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Bunga Tanjung, Ampang, Selangor, Malaysia

375,000 MYR
417 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
900
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

FLEXIBLE BOOKING & DEPOSIT βœ…
FULL LOAN βœ…

2 Storey House Jalan Bunga Tanjung
Taman Muda Ampang
=======================
Asking Price RM375k nett
=======================
PROPERTY DETAILS:
- Leasehold (bumi lot)
- Build up Size 900 sqft Approx
- Land Size 700 sqft
- 2 Bedrooms & 1 Bathrooms

Accessibilities:
- MRR2
- SUKE
- KESAS

For more info or viewing session, please contact :
Shazwan
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
900 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Jul 9, 2025 12:14 AM
Eye icon Paparan
5229

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Parking B Zoo Negara
2,602 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
BBQ Lamb Kemensah
2,667 ft
Makanan & Minuman Restoran
Kafeteria Savanna
3,074 ft
Makanan & Minuman Kafe
Mini Jeram Cafe & Waterfall
3,225 ft
Makanan & Minuman Kafe

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

420,000 MYR 420 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
EffendyShohaili
3 minggu yang lepas 5046
390,000 MYR 488 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
800 Sq. Ft.
fadhili
1 bulan yang lepas 2766
440,000 MYR 629 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
700 Sq. Ft.
Azli 0123800960
1 bulan yang lepas 1129
390,000 MYR 557 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
700 Sq. Ft.
Wazi Hartanah
2 bulan yang lepas 1238
480,000 MYR 369 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Wazi Hartanah
2 bulan yang lepas 1204
390,000 MYR 557 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
700 Sq. Ft.
Salimi Properties
3 bulan yang lepas 5561

Lihat juga

Shazwan CH
Senarai Hartanah 98