Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

Ampang Teratai, Ampang, Selangor, Malaysia

550,000 MYR
363 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,517
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Ampang Teratai Gound Floor Townhouse
-Corner Lot
-Leasehold
-Build Up 710sf
-Land Area 1517sf
-Kitchen & Side is Extended
-Non Bumi Lot
-Facing Playground
-Direction North
-Limited Unit RM550k Only !!!!

FREE Check Loan !!!

SPA Lawyer can Be Arrange !!!!!

Interested to view? Kindly contact:

Papar (Call/Whatsapp)
Papar (Call/Whatsapp)

Alan Lee
Real Estate Negotiator
REN 20568
(OWNER WELCOME TO LIST)

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,517 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Jul 9, 2025 12:10 AM
Eye icon Paparan
10060

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

99 Speedmart
1,253 ft
Membeli-belah Pasar raya
KK Super Mart
1,385 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Sekolah Agama Rakyat Huda
1,404 ft
Pendidikan Sekolah
RESTORAN REJAH RAHMA
Jalan Teratai 1/2G
1,594 ft
Makanan & Minuman Kafe
SK Taman Bukit Teratai
1,972 ft
Pendidikan Sekolah
7-Eleven
2,126 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Taman Permainan Taman Melur
2,129 ft
Rekreasi Taman permainan
Domino's
2,156 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Taman permainan
2,300 ft
Rekreasi Taman permainan
Ai-CHA
2,379 ft
Makanan & Minuman Kafe
Chagee
2,507 ft
Makanan & Minuman Kafe
Restoran Sun Gee
2,612 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

450,000 MYR 409 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Hussin Ali Idris
2 minggu yang lepas 1654
398,000 MYR 468 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Harun Osman
2 bulan yang lepas 4118
398,000 MYR 374 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air