Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Taman Cempaka, Ipoh, Perak, Malaysia

225,000 MYR
268 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
840
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Ipoh, Taman Cempaka Double Storey house for Sale

#BelowMarketValue

- Freehold
- 14ft x 60 ft ( 840 sqft )
- 2 Bedroom
- 2 Bathroom
- Facing North West
- Move in Condition
- Partial Furnished
- Fully Extended.

Price : Rm 225,000 ( Nego)

Call/Whatsapp : Papar Nelson Choke
Whatsapp Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
840 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Jul 2, 2025 12:19 AM
Eye icon Paparan
15573

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
390 ft
Rekreasi Taman
Sekolah Rendah Agama Taman Cempaka
436 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
597 ft
Rekreasi Taman permainan
Pasar Awam Taman Cempaka
640 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Pusat membeli-belah
696 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
7-Eleven
Regat Sri Cempaka
758 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
99 Speedmart
Regat Sri Cempaka
889 ft
Membeli-belah Pasar raya
Sekolah Kebangsaan Raja Chulan
912 ft
Pendidikan Sekolah
Chandelier Cafe & Wedding House
Jalan Sri Cempaka
1,063 ft
Makanan & Minuman Kafe
Tempat letak kereta
1,079 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Institut Tadbiran Islam Perak
1,191 ft
Pendidikan Kolej
Nasi Kandar Ali Bistro
1,194 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

238,000 MYR 104 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
2,293 Sq. Ft.
FAIQAH
1 bulan yang lepas 3569
165,000 MYR 196 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
840 Sq. Ft.
SAADIAH BINTI MAT ISA
1 bulan yang lepas 3912
175,000 MYR 175 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air