Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Apartment Permata, Bukit Mertajam, Pulau Pinang, Malaysia

200,000 MYR
333 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
600
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

🏒 RUMAH UNTUK DIJUAL 🏒
πŸ“ Apartment Permata, Bandar Perda, Bukit Mertajam

🏠 Spesifikasi:
β–ͺ️ Jenis: Apartment
β–ͺ️ Saiz: 600 sqft
β–ͺ️ Bilik: 3️⃣ tidur | 1️⃣ air
β–ͺ️ Status: Freehold, Non-Bumi Lot
β–ͺ️ Parking: Open πŸ…ΏοΈ
β–ͺ️ Level: 1️⃣
β–ͺ️ Maintenance: RM30/bulan

πŸ“Œ Kemudahan Berhampiran:
πŸ›οΈ Uptown Bandar Perda (2 min)
🍽️ Medan Selera (2 min)
πŸ•Œ Masjid (2 min)
πŸ₯ KPJ Hospital (5 min)
πŸŽ“ UiTM & Politeknik (5-8 min)
πŸš† KTM Bukit Mertajam (8 min)
πŸŒ‰ Penang Bridge (15 min)

πŸ’° Harga Jualan: RM 200,000

πŸ“ž Hubungi:
πŸ”— wasap.my/ Papar/apartmentpermata200k
πŸ‘€ Hanisz Aleeza | Papar
🏒 Perunding Hartanah Berdaftar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
600 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Mar 19, 2025 10:24 AM
Eye icon Paparan
14999

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
197 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
246 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tadika
449 ft
Pendidikan Tadika
Kedai Runcit Aiman
505 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Mesra
548 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Restoran Nasi Kandar Nasmir
597 ft
Makanan & Minuman Restoran
Uptown Bandar Perda
600 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Tempat letak kereta
656 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Warung Tomyam
751 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran Nilam Baiduri
843 ft
Makanan & Minuman Restoran
Poliklinik Ikhsan
850 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Farmasi Harmoni
909 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

388,000 MYR 408 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur