Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Saga 27, Ampang, Selangor, Malaysia

380,000 MYR
463 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
820
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Ampang Saga Townhouse For SALE
Jalan Saga 27
Taman Saga
68000 Ampang
Selangor

- Townhouse (Upper Floor)
- Leasehold / Non-Bumi (Master Title)
- 3Rooms 2Baths
- 820sqft
- 1 Car Park
- SALE 380,000

-----------------------------------------------------------------
Please get full details via Whatsapp
Phone Number : Papar (Dean Soh)

(Exclusive Agent)
CRYSTAL REALTORS SDN BHD
DEAN SOH (REN 17333)
Phone Number : Papar

WhatsApp Click
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
820 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Mar 11, 2025 10:16 PM
Eye icon Paparan
11425

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman Permainan Taman Melur
2,195 ft
Rekreasi Taman permainan
99 Speedmart
2,674 ft
Membeli-belah Pasar raya
7-Eleven
2,812 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Sekolah Agama Rakyat Huda
2,848 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
3,081 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
99 Speedmart
3,104 ft
Membeli-belah Pasar raya
Laman Rekreasi Tasek Tambahan
3,274 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
3,376 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

450,000 MYR 409 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Hussin Ali Idris
2 minggu yang lepas 1666
398,000 MYR 468 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Harun Osman
2 bulan yang lepas 4138
398,000 MYR 374 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,065 Sq. Ft.
MAUDUDI
2 bulan yang lepas 4257
398,000 MYR 374 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,065 Sq. Ft.
Izzat Sufi 016-2074258
2 bulan yang lepas 4503
398,000 MYR 374 MYR / Sq. Ft.