Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

APARTMENT MUTIARA PERDANA, Sungai Ara, Pulau Pinang, Malaysia

300,000 MYR
375 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
800
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

UPDATE✅✅✅
Owner Drop Harga✅✅✅

FOR SALE‼️

HOT AREA‼️1st COME 1st SERVED

APARTMENT MUTIARA PERDANA
SUNGAI ARA, PENANG
=====================
Selling Price : RM380,000 ❌
New Price : RM300,000 ✅
=====================

Details :
- FREEHOLD
- OPEN TITLE
- LEVEL 2
- Build Up area 800sqft
- 3 bedroom
- 2 bathroom
- ⁠2 parking lot (with access card)
- ⁠24 hour security
- ⁠maintainance fee RM70

- ⁠SETIA TRIANGLE

Abdullah (REN64747)
Papar
HIT Properties

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
800 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Mar 11, 2025 10:11 PM
Eye icon Paparan
9703

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman permainan
1,296 ft
Rekreasi Taman permainan
Tempat letak kereta
1,804 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Pizza Hut
1,850 ft
Makanan & Minuman Restoran
Klinik Menara
1,932 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Tempat letak kereta
2,028 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
2,037 ft
Rekreasi Taman
7-Eleven
2,054 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
McDonald's
2,103 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Klinik Kesihatan Bayan Lepas
2,300 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Fizzy's Shellout Cafe
Kampung Bukit, Bayan Lepas
2,425 ft
Makanan & Minuman Kafe
Tempat letak kereta
2,477 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah Kebangsaan Bayan Lepas
2,789 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

390,000 MYR 459 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
S K Heng
1 bulan yang lepas 2731
350,000 MYR 467 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
Eric Choong
1 bulan yang lepas 3094