Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

JALAN 15/1A SEKSYEN 15 43650 BANDAR BARU BANGI SELANGOR, Bangi, Selangor, Malaysia

179,000 MYR
231 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
775
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE

Shop Lot Apartment For Sale.
JALAN 15/1A SEKSYEN 15 43650 BANDAR BARU BANGI SELANGOR.

Level 1
=================
Asking Price: RM179,000
=================

Details:
Level 1 (Ready tenant)
Leasehold (bumi lot)
Keluasan: 775 sqft
Bilik : 3
Bilik Mandi: 2

Amenities:
Walking distance: Petronas Station, Family Mart, Speedmart, 7-Eleven, Stadium, Bangi Gateway.
Nearby KPTM Bangi, MFI, GMI, UKM, Subway, NIOSH, Institut Latihan & Kehakiman Perundangan, Akademi Percukaian. Below 1 km Burger King, Secret Recipe, Jaya Grocer, Bangi Gateway, Jakel & variety of shops. Hospital Pakar An-Nur.

ACCESSIBILITY:
Very Easy to PLUS highway (Tol Bangi) 1.1km
LEKAS Highway
SILK Highway
KL I KLIA & KLIA2 l SEREMBAN

Interested, please contact:
Mr.Many
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
775 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Mar 6, 2025 3:57 PM
Eye icon Paparan
12251

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Kedai Kak Ina
13 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
400 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
479 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah Kebangsaan Bangi
594 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Jenis Kebangsaan (C) Yoke Min, Bangi
1,093 ft
Pendidikan Sekolah
Richeese Factory
1,768 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Starbucks
1,804 ft
Makanan & Minuman Kafe
Star Grocer
1,883 ft
Membeli-belah Pasar raya
Nando's
2,041 ft
Makanan & Minuman Restoran
The Coffee Bean & Tea Leaf
2,077 ft
Makanan & Minuman Kafe
Klinik Desa Bangi Lama
2,920 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Hutan Pendidikan Alam
3,150 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

340,000 MYR 326 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur