Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Level 2, Seksyen 9, Bangi, Selangor, Malaysia

250,000 MYR
333 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
750
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Apartment utk dijual
Level 2
Located Seksyen 9, Bandar Baru Bangi. Berdekatan Masjid Hasanah (masjid hijau).

Direct owner: Oll- 3999 3787

011
3999
3787

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
750 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, May 18, 2026 12:18 AM
Eye icon Paparan
78

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

340,000 MYR 326 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,044 Sq. Ft.
Olin Safura
1 bulan yang lepas 3243
250,000 MYR 287 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
870 Sq. Ft.
wan zamri
1 bulan yang lepas 2330
234,000 MYR 312 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
KK HEW
1 bulan yang lepas 1481
270,000 MYR 286 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
943 Sq. Ft.
EffendyShohaili
3 bulan yang lepas 9946
145,000 MYR 201 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
723 Sq. Ft.
Leez
3 bulan yang lepas 10218
165,000 MYR 220 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
SYAMIN BIN SAAD
3 bulan yang lepas 9088

Lihat juga

cikpiz
Senarai Hartanah 1