Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

I-Park Apartment, Sungai Ara, Pulau Pinang, Malaysia

285,000 MYR
438 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
650
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

I-Park Apartment at Sungai Ara, Penang

FULLY RENOVATED !!

100% Loan can arrange ! Low Deposit !

- 660 square feet
- 3 Bedroom
- Freehold
- Maintenance Fee RM66

Selling price RM 285,000

Interested please call Jimmy Chew Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Mar 4, 2025 2:31 PM
Eye icon Paparan
9521

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Yoyo Huat
551 ft
Makanan & Minuman Kafe
KFC
820 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
T.Y.Y. Cafe
869 ft
Makanan & Minuman Kafe
Taman permainan
994 ft
Rekreasi Taman permainan
Sekolah
1,138 ft
Pendidikan Sekolah
SJK (T) Sungai Ara
1,145 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
1,165 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman permainan
1,250 ft
Rekreasi Taman permainan
Pusat membeli-belah
1,270 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Sekolah Agama Sungai Ara
1,276 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
1,332 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
SMK Sungai Ara
1,394 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

390,000 MYR 459 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
S K Heng
1 bulan yang lepas 2733
350,000 MYR 467 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
Eric Choong
1 bulan yang lepas 3096
280,000 MYR 400 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
700 Sq. Ft.
Damien Lim
1 bulan yang lepas 3010
270,000 MYR 415 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Jack Cheong 012-9363288
3 bulan yang lepas 7640
218,000 MYR 335 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Amzyr Rashid Property
3 bulan yang lepas 7618
245,000 MYR 377 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Sammi Ooi
3 bulan yang lepas 7787

Lihat juga

Jimmy Chew
Senarai Hartanah 22