Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Double Storey Terrace, Taman Bukit Teratai, Ampang, Selangor, Malaysia

338,000 MYR
376 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
900
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

Double Storey Terrace, Taman Bukit Teratai, Ampang

Asking Price : RM 338,000

Details :

* 2 Bedrooms 1 Bathroom
* Land Area : 15’ X 50’ (750 sqft)
* Built Up : 900 sqft

* BESRAYA Highway
* MRR2

======================
Asking Price : RM 338,000
======================

Please do not hesitate to contact me for viewing & enquiry :

Abdullah (REN 13517)
Great Casa Realty S/B E(1) 1688

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
900 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Mar 1, 2025 4:11 PM
Eye icon Paparan
5258

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Kompleks Parkir Bertingkat LRT Ampang
344 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Klinik Pergigian Abdul
469 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi
99 Speedmart
482 ft
Membeli-belah Pasar raya
Nasi Kandar Kedah
545 ft
Makanan & Minuman Restoran
KK Super Mart
545 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Marhabah
584 ft
Makanan & Minuman Restoran
99 Speedmart
604 ft
Membeli-belah Pasar raya
7-Eleven
771 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
SK Ampang
Jalan Merbau
925 ft
Pendidikan Sekolah
Momma Chicken Rice
974 ft
Makanan & Minuman Restoran
Loke Yuen
1,027 ft
Makanan & Minuman Restoran