Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Sudah usang

Flat Kos Rendah Kelumpuk Pinang, Setiawangsa, Kuala Lumpur, Malaysia

165,000 MYR
301 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
549
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

WTS

Flat Kos Rendah Kelumpuk Pinang, Setiawangsa, Kuala Lumpur.

Pemilik pertimbangkan untuk jual bawah harga pasaran kerana keadaan rumah ini yang memerlukan baik pulih.

Market value : RM 180

Harga jualan : RM 165 000

Maklumat tentang hartanah :

- 549sf.
- 2 bilik 1 bilik air.
- Tingkat 4( top floor)
- Pajakan sehingga 2083.
- Bumi lot.
- Ada geran strata.

Kemudahan berdekatan dan akses jalan raya :

- 1km ke Aeon Setiawangsa.
- 5 minit ke SMK Keramat Wangsa
- 5 minit ke SMK Setiawangsa dan SK Setiawangsa
- 5 minit ke ST Rosyam Mart.
- 5 minit ke Surau dan 7 minit ke Masjid Muadz Bin Jabal.
- 5 minit ke Giant Setiawangsa.
- 10 minit ke Pusat Bandar KL.

Kemudahan Akses :
- MRR2
- DUKE
- AKLEH

Hubungi saya untuk maklumat lanjut tentang hartanah ini.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
549 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Feb 27, 2025 11:41 AM
Eye icon Paparan
7081

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Kompleks Sukan Taman Setiawangsa
236 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
308 ft
Rekreasi Taman permainan
Bukit Setiawangsa Playground
636 ft
Rekreasi Taman permainan
Sekolah Menengah Kebangsaan Taman Setiawangsa
751 ft
Pendidikan Sekolah
Restoran Amins
984 ft
Makanan & Minuman Restoran
Brighton Junior
1,184 ft
Pendidikan Tadika
Taman permainan
1,332 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman Permainan Intan Apartments
1,368 ft
Rekreasi Taman
Kinik Idzham
1,371 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Ayam Ijo Moyan
1,437 ft
Makanan & Minuman Restoran
Rot Thai
1,440 ft
Makanan & Minuman Restoran
Sakinah Bistro
1,463 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

200,000 MYR 364 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
550 Sq. Ft.