保存 分享

出售的平层住宅

已过期

Flat Kos Rendah Kelumpuk Pinang, Setiawangsa, 吉隆坡, 马来西亚

165,000 MYR
301 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
549
大小 (平方英尺)
2
卧室
1
浴室

描述

WTS

Flat Kos Rendah Kelumpuk Pinang, Setiawangsa, Kuala Lumpur.

Pemilik pertimbangkan untuk jual bawah harga pasaran kerana keadaan rumah ini yang memerlukan baik pulih.

Market value : RM 180

Harga jualan : RM 165 000

Maklumat tentang hartanah :

- 549sf.
- 2 bilik 1 bilik air.
- Tingkat 4( top floor)
- Pajakan sehingga 2083.
- Bumi lot.
- Ada geran strata.

Kemudahan berdekatan dan akses jalan raya :

- 1km ke Aeon Setiawangsa.
- 5 minit ke SMK Keramat Wangsa
- 5 minit ke SMK Setiawangsa dan SK Setiawangsa
- 5 minit ke ST Rosyam Mart.
- 5 minit ke Surau dan 7 minit ke Masjid Muadz Bin Jabal.
- 5 minit ke Giant Setiawangsa.
- 10 minit ke Pusat Bandar KL.

Kemudahan Akses :
- MRR2
- DUKE
- AKLEH

Hubungi saya untuk maklumat lanjut tentang hartanah ini.

详细信息

Bed icon 卧室
2
Bathtub icon 浴室
1
Maximize icon 大小
549 平方英尺
Home icon 产权类型
租赁权
Calendar icon 发布于
Thu, Feb 27, 2025 11:41 AM
Eye icon 次观看
7078

房产位置

附近设施

Kompleks Sukan Taman Setiawangsa
236 英尺
休闲 公园
游乐场
308 英尺
休闲 游乐场
Bukit Setiawangsa Playground
636 英尺
休闲 游乐场
Sekolah Menengah Kebangsaan Taman Setiawangsa
751 英尺
教育 学校
Restoran Amins
984 英尺
餐饮 餐馆
Brighton Junior
1,184 英尺
教育 幼儿园
游乐场
1,332 英尺
休闲 游乐场
Taman Permainan Intan Apartments
1,368 英尺
休闲 公园
Kinik Idzham
1,371 英尺
医疗 诊所
Ayam Ijo Moyan
1,437 英尺
餐饮 餐馆
Rot Thai
1,440 英尺
餐饮 餐馆
Sakinah Bistro
1,463 英尺
餐饮 餐馆

房贷计算器

类似房产

200,000 MYR 364 MYR / 平方英尺
2 卧室
1 浴室
550 平方英尺
Muhammad Farizal
2个月前 914
185,000 MYR 338 MYR / 平方英尺
2 卧室
1 浴室
547 平方英尺
Mohamad Anis
4个月前 2538
185,000 MYR 338 MYR / 平方英尺
2 卧室
1 浴室
547 平方英尺
Mohd Izwan
4个月前 2609
185,000 MYR 338 MYR / 平方英尺
2 卧室
1 浴室
547 平方英尺
Azli 0123800960
4个月前 2489
189,000 MYR 346 MYR / 平方英尺
2 卧室
1 浴室
547 平方英尺
ZULFADHLI PROPERTY
5个月前 2769
189,000 MYR 346 MYR / 平方英尺
2 卧室
1 浴室
547 平方英尺
NOORIS 0192100657