Save Share

Flat for Sale

Outdated

Blok 4A, Ayer Itam, Penang, Malaysia

145,000 MYR
290 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
500
Size (Sq. Ft.)
2
Beds
1
Baths

Description

Flat 2 bilik tidur,2 bilik air untuk dijual dikawasan Farlim,Air itam
Blok 4A
500sqft
Ting 3
Harga boleh nego bagi yang betul2 berminat
Leasehold(69tahun)
Cashback
Free parking
Berhampiran dengan kedai makan,klinik kesihatan dan pelbagai kemudahan awam.
Rumah siap renovated
Cuci kaki sahaja masuk ke dalam rumah
Berminat boleh call atau whatsapp
Show

Details

Bed icon Bedrooms
2
Bathtub icon Bathrooms
1
Maximize icon Size
500 Sq. Ft.
Home icon Title type
Leasehold
Calendar icon Posted at
Tue, Mar 11, 2025 10:12 PM
Eye icon Views
18176

Property location