Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Baru

Bandar Tasik Kesuma, Beranang, Selangor, Malaysia

325,000 MYR
219 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,485
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Bandar Tasik Kesuma, Beranang

Bandar Tasik Kesuma Beranang 1485sf townhouse ground floor endlot 3r2b freehold gated guarded Below Market Rm100k 100% Loan

SERIOUS BUYER Welcome for viewing

Wayne Yap (PEA 4356)
Team Leader

Contact: ol2.4266.8l3

============================
*OWNERS are welcomed to contact me for assisting in ADVERTISING your unit
============================

Bandar Tasik Kesuma, Beranang

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,485 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 24, 2026 12:24 AM
Eye icon Paparan
27

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

275,000 MYR 281 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
980 Sq. Ft.
Faizal.Halimatun
1 tahun yang lepas 11640
299,000 MYR 230 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,302 Sq. Ft.
Hamizon
1 tahun yang lepas 11498
299,000 MYR 230 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,302 Sq. Ft.
Nur Zahirah
1 tahun yang lepas 11366
295,000 MYR 315 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
936 Sq. Ft.
Ahmed Ezizy Shaari
1 tahun yang lepas 11303
315,000 MYR 315 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Hartanah Shekin
1 tahun yang lepas 11295
380,000 MYR 282 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,348 Sq. Ft.
Ahmed Ezizy Shaari
1 tahun yang lepas 11018

Lihat juga

Wayne Yap
Senarai Hartanah 48