Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Taman Cheras Awana, Cheras, Selangor, Malaysia

220,000 MYR
299 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
735
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Freehold Corner Apartment for Sale in Taman Awana Cheras, Selangor
Segar Perdana Apartment for Sale

735 sqft
Apartment for Sale
- Taman Cheras Awana, Cheras, Selangor
- 3 bedrooms and 2 bathrooms
- Freehold
- Corner Unit
- Unfurnished
- 1 Designated open carpark (in front of house)
- Balcony facing South
- Natural light throughout living hall & bedroom (House is bridge & windy)
- 1st floor
- Non bumi unit
- Easy access Cheras-Kajang
- Walking distance to Econsave, Petrol station, shops and restaurants, Kindergarten, and Eye Level Segar Perdana, Apek mountain for jungle trekking, Collectco Shell Fresh St. Grocer at Taman Segar Perdana

Schedule a viewing today!

Eelin Tan (PEA2644)
Papar
REAL ESTATE FINDERS

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
735 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 24, 2026 12:18 AM
Eye icon Paparan
86

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

200,000 MYR 248 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
808 Sq. Ft.
Megan Wong
18 jam yang lepas 86
180,000 MYR 277 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
hamiey ashaari
3 hari yang lepas 263
225,000 MYR 299 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
753 Sq. Ft.
Syakir Sharifudin
4 hari yang lepas 380
260,000 MYR 270 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
963 Sq. Ft.
William Wan
1 minggu yang lepas 903
143,000 MYR 220 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
WILLIAM LOO
1 minggu yang lepas 878
350,000 MYR 289 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,212 Sq. Ft.
Macy Chow 016-2252322
1 minggu yang lepas 880

Lihat juga

Eelin Tan
Senarai Hartanah 4