Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Taman Permata, Batu 8, Sandakan, Sabah, Malaysia

210,000 MYR
280 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
750
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

‼️ FOR SALE ‼️

Taman Permata Apartment
📍Batu 8, Sandakan

- 750sqft
- 3Bed 2Bath
- Level 4 ( Lift ✅ )
- Unfurnished
- 1 Car Park

✅ Full Loan
✅ Cashback 40k

💰RM 210,000

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
750 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 24, 2026 12:17 AM
Eye icon Paparan
46

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

230,000 MYR 271 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
thong pau yun
2 bulan yang lepas 2929
240,000 MYR 282 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Howard Chin Zheng Hao
2 bulan yang lepas 3361
230,000 MYR 271 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Howard Chin Zheng Hao
2 bulan yang lepas 3361
235,000 MYR 245 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
960 Sq. Ft.
Sh Kwan
4 bulan yang lepas 6031
240,000 MYR 320 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
NURUL ASHIKIN ELIAN
5 bulan yang lepas 7050
235,000 MYR 245 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
960 Sq. Ft.
Sh Kwan
6 bulan yang lepas 7198

Lihat juga

Howard Chin Zheng Hao
Senarai Hartanah 5