Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Bandar Puchong Jaya, Puchong, Selangor, Malaysia

315,000 MYR
373 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
845
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Sutramas Apartment @ Bandar Puchong Jaya, walking distance to LRT Station, IOI Mall & Lotus
Facing to 99 Speed Mart, 7 Eleven, Farmacy, Hair Saloon, Coffee Shop,
929 Food Court, Clinic
Selling price RM315,000.00
Freehold
3 bedrooms 2 bathrooms
Partial Furnished
Size 845sqsf

Facilities:-
24 hours Security Guard
Swimming pool

For more information, please contact Cindy, Tel: Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
845 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 24, 2026 12:12 AM
Eye icon Paparan
81

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

280,000 MYR 215 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Martin Yeoh
18 jam yang lepas 82
330,000 MYR 367 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Lina
2 hari yang lepas 221
370,000 MYR 409 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
904 Sq. Ft.
Wendy Boon 0162088081
3 hari yang lepas 306
290,000 MYR 358 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
810 Sq. Ft.
Nicholas Yap
3 hari yang lepas 307
90,000 MYR 136 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
663 Sq. Ft.
HL Lau
4 hari yang lepas 415
180,000 MYR 310 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
581 Sq. Ft.
SYAFIQ
4 hari yang lepas 412

Lihat juga

CINDY TAN
Senarai Hartanah 2