Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Elit Heights, Bayan Lepas, Pulau Pinang, Malaysia

525,000 MYR
467 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,123
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Elit Heights in Bayan Baru near to Promenade, D piazza, Mahsuri Square, Arena Residence & The Olive Residence

- 1123 sqft
- Fully Furnished
- Fully Renovated
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 1 Car park
- High Floor

THE SELLING PRICE AT RM 525K ONLY.

FOR MORE INFORMATION OR VIEWING KINDLY CONTACT
Josh Ang Kok Lim
012~6523899

PLEASE WHATSAPP OR SMS ME IF I CAN'T ANSWER YOUR CALL, THANK YOU!!

WELCOME OWNER / BUYER & TENANT
WE WILL PROVIDE YOU MOST PROFESSIONAL SERVICE AND LET YOU HAVE YOUR IDEAL HOME

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,123 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 24, 2026 12:04 AM
Eye icon Paparan
57

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

800,000 MYR 736 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,087 Sq. Ft.
Mr Rick Goh
18 jam yang lepas 55
600,000 MYR 410 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,465 Sq. Ft.
Kevin Lim
5 hari yang lepas 308
420,000 MYR 420 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Kevin Lim
5 hari yang lepas 308
410,000 MYR 410 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Kevin Lim
5 hari yang lepas 307
460,000 MYR 460 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
CLIFTON CHEE
1 minggu yang lepas 430
360,000 MYR 450 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
800 Sq. Ft.
SC Lim
1 minggu yang lepas 617

Lihat juga

Josh Ang 012-6523899
Senarai Hartanah 20