Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Sri Pandan @ Ampang Pandan Mewah, Ampang, Selangor, Malaysia

400,000 MYR
441 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
907
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

SRI PANDAN CONDOMINIUM @ AMPANG PANDAN MEWAH for Sale "

====================================
Call/Whatsapp : Louis Papar for viewing
====================================

SRI PANDAN CONDOMINIUM @ AMPANG PANDAN MEWAH

- BU from 903sf
- 3 Bedroom / 2 Bathroom
- Middle Floor
- 1 Carpark included

- BBQ Area
- 24 hours Security

==============
ACCESSIBILITIES
==============
- DUKE
- Kesas
- MRR2

==============
- Cempaka Lrt Station 5Km
- Bus Station

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
907 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 24, 2026 12:03 AM
Eye icon Paparan
80

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

350,000 MYR 396 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
883 Sq. Ft.
Hasrul Nizam
2 hari yang lepas 198
440,000 MYR 355 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,240 Sq. Ft.
Azli 0123800960
3 hari yang lepas 335
385,000 MYR 386 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
998 Sq. Ft.
Azli 0123800960
3 hari yang lepas 335
400,000 MYR 290 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,378 Sq. Ft.
Azli 0123800960
3 hari yang lepas 335
260,000 MYR 290 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
896 Sq. Ft.
Azli 0123800960
3 hari yang lepas 335
368,000 MYR 414 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
888 Sq. Ft.
Benjamin Siew
4 hari yang lepas 476

Lihat juga

CY Louis
Senarai Hartanah 35