Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Pandan Perdana, Cheras, Kuala Lumpur, Malaysia

748,000 MYR
440 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,700
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

SKY VISTA CONDO @ PANDAN PERDANA for Sale "

=============================
Call/Whatsapp : Louis Papar for viewing
==============================

SKY VISTA CONDO @ PANDAN PERDANA

- BU1700SF
- 3+1Bedroom / 2 Bathroom
- 2 Carpark Side by side

- Jogging Track
- 24 hours Security

==============
ACCESSIBILITIES
==============
- Sungai Besi Highway
- East-West Link Highway
- Jalan Loke Yew
- Smart Highway
- MRR2

=========
AMENITIES
=========
- AEON Jusco Taman maluri
- 1 Shamelin Shopping Mall
- KLRO
- UKM Medical Molecular Biology Institute

- Pantai Hopsital Cheras
- University Kebangsaan Malaysia Medical Center

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,700 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 24, 2026 12:03 AM
Eye icon Paparan
32

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

639,000 MYR 651 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
982 Sq. Ft.
BING BING
2 hari yang lepas 94
700,000 MYR 700 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Dinie Akmal
1 minggu yang lepas 232
430,000 MYR 377 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,142 Sq. Ft.
Maznah Mohd Zain
1 minggu yang lepas 336
560,000 MYR 411 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,364 Sq. Ft.
Nor Fitri
1 bulan yang lepas 857
490,000 MYR 383 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,280 Sq. Ft.
Kinki Chan
1 bulan yang lepas 1063
460,000 MYR 403 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,142 Sq. Ft.
Kinki Chan
1 bulan yang lepas 1064

Lihat juga

CY Louis
Senarai Hartanah 35