Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

Jalan Tasek 64, Pasir Gudang, Johor, Malaysia

188,000 MYR
289 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
650
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

🐎🤠🐎 *PASIR GUDANG BANDAR BARU SERI ALAM JALAN TASEK 64 FLAT LEVEL 2*

😍 *Jalan Tasek 64 Bandar Baru Seri Alam 81750 Pasir Gudang Flat Level 2*

✔️Level 2
✔️650sqft
✔️3 Bedrooms 2 Bathrooms
✔️Freehold
✔️Non Bumi Lot
✔️Original Condition
🔸Sale View Original

🥳 *SELLING PRICE RM188K*
🥳 *MARKET VALUE TBC*

we sale property below bank value to help buyers less cash out or without the 10% deposit ... call or whatssap us for free property Consultation

CALL OR WTZP
Papar JB Max

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 23, 2026 12:18 AM
Eye icon Paparan
134

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

188,000 MYR 269 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
700 Sq. Ft.
Sean Lee
2 hari yang lepas 213
188,000 MYR 287 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
656 Sq. Ft.
Aqilah Jalil
1 minggu yang lepas 334
178,000 MYR 274 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Faridah Osman
1 minggu yang lepas 589
145,000 MYR 242 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
600 Sq. Ft.
Mr Wira
1 bulan yang lepas 3660
160,000 MYR 244 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
657 Sq. Ft.
Tan Su Bee
1 bulan yang lepas 3477
150,000 MYR 214 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
700 Sq. Ft.
Feline Chin
1 bulan yang lepas 3530

Lihat juga

JB Max
Senarai Hartanah 137