Simpan
Kongsi
Rumah untuk Dijual
BaruTaman Kota Kenari, Kulim, Kedah, Malaysia
3,433
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
Penerangan
Sebuah rumah teres corner lot untuk di jual di Taman Kota Kenari, Kulim, Kedah
=============
SELLING PRICE: RM 450K
=============
Details:
» Freehold
» 3433 sqft
» Corner Lot
» Fully Reno + Extend
» Strategic Location
» Non Bumi Lot
» 3 Beds & 2 Baths
Kemudahan :
» Shoplot & Restraunt - Within 200 Meter
» Kulim Hi-Tech Park - 19Km
» Kulim Bus Terminal - 2.2 Km
» Lotu’s Kulim - 6.5 Km
» Politeknin Kulim - 4Km
» Penang Bridge - 32 Km
» Sunway Carnival Mall - 24 Km
» Infineon, Osram - within 5 to 15 mins
For More Details / Viewing Appointment,
Please Call / Whatsapp: Papar
Please Call / Whatsapp: Papar
Please Call / Whatsapp: Papar
RIJAL FIKRI
LEGACY REAL PROPERTY SDN BHD
Buy | Sell | Rent | Commercial | Undercon | Land | Refinance
=============
SELLING PRICE: RM 450K
=============
Details:
» Freehold
» 3433 sqft
» Corner Lot
» Fully Reno + Extend
» Strategic Location
» Non Bumi Lot
» 3 Beds & 2 Baths
Kemudahan :
» Shoplot & Restraunt - Within 200 Meter
» Kulim Hi-Tech Park - 19Km
» Kulim Bus Terminal - 2.2 Km
» Lotu’s Kulim - 6.5 Km
» Politeknin Kulim - 4Km
» Penang Bridge - 32 Km
» Sunway Carnival Mall - 24 Km
» Infineon, Osram - within 5 to 15 mins
Butiran
3
2
3,433 Sq. Ft.
Milik Bebas
Fri, May 22, 2026 12:42 AM
35
Lokasi harta
Kalkulator gadai janji
Harta yang serupa
355,000
MYR
254 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,400
Sq. Ft.
MUHAMAD KHAIRUL BIN KAMARUDIN
1 minggu yang lepas
694
450,000
MYR
131 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
3,433
Sq. Ft.
CIKPIJA EJEN HARTANAH
1 bulan yang lepas
2330
408,000
MYR
176 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
2,314
Sq. Ft.
Mustafa
1 bulan yang lepas
2544
400,000
MYR
168 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
2,378
Sq. Ft.
FARAHDINA BINTI CHE BAKAR
1 bulan yang lepas
2536
300,000
MYR
214 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,400
Sq. Ft.
Muhammad Ammar
2 bulan yang lepas
2015
350,000
MYR
292 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,200
Sq. Ft.
muhammad aizat
2 bulan yang lepas
2461
Petua keselamatan
Ingat, keselamatan anda adalah keutamaan utama. Ambil langkah-langkah pencegahan yang diperlukan dan lakukan penyelidikan sebelum membuat sebarang komitmen. Ketahui lebih lanjut.Lihat juga
CIKPIJA EJEN HARTANAH
Senarai Hartanah
16