Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Baru

Tanjung Bunga Hillside, Tanjung Bungah, Pulau Pinang, Malaysia

2,700,000 MYR
450 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
6,000
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Tanjung Bunga Hillside , 1/sty Bungalow for sale
-- la 6000+sf
-- bu 2500+sf
-- 4R3B
-- fully renovated
-- partly furnish
-- good condition
-- sale 2.7mil nego

ee teoh Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
6,000 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 22, 2026 12:38 AM
Eye icon Paparan
52

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

2,700,000 MYR 450 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
6,000 Sq. Ft.
Ben Lee
16 jam yang lepas 52
3,500,000 MYR 470 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
7,450 Sq. Ft.
Gary Goh
2 minggu yang lepas 757
2,050,000 MYR 427 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
4,800 Sq. Ft.
Steve Tan
2 bulan yang lepas 1533
4,400,000 MYR 564 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
7,800 Sq. Ft.
PAUL LIM
3 bulan yang lepas 3862
4,500,000 MYR 563 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
8,000 Sq. Ft.
Steve Tan
5 bulan yang lepas 3068
3,800,000 MYR 512 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
7,425 Sq. Ft.
Stephanie Lim
5 bulan yang lepas 3082

Lihat juga

Ee Ee Teoh
Senarai Hartanah 18