Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Baru

Asam Kumbang, Taiping, Perak, Malaysia

588,000 MYR
54 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
10,892
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

๐Ÿ”ฅ๐†๐ซ๐ž๐š๐ญ ๐ƒ๐ž๐š๐ฅ๐Ÿ”ฅ ๐€๐ฌ๐š๐ฆ ๐Š๐ฎ๐ฆ๐›๐š๐ง๐  ๐“๐š๐ข๐ฉ๐ข๐ง๐  ๐Ÿ”ฅ๐’๐ข๐ง๐ ๐ฅ๐ž ๐’๐ญ๐จ๐ซ๐ž๐ฒ ๐๐ฎ๐ง๐ ๐š๐ฅ๐จ๐ฐ๐Ÿ”ฅ ๐…๐จ๐ซ ๐’๐š๐ฅ๐ž
่ท็ฆป500mๅฐฑ่ƒฝๅˆฐ่พพๅŽ่”ๅฐๅญฆ1,2ๆ ก
10ๅƒ+ๆ–นๅฐบ
Cornerๅ•ๅฑ‚็‹ฌ็ซ‹ๅผๅ‡บๅ”ฎ
๐Ÿ’ฐRm588k๐Ÿ’ฐ
๐Ÿ’ขNoted: Need to refurbish or rebuild the house

๐ŸŽๅœฐๅฅ‘title: Leasehold 2114(ๅทฒๆ›ดๆ–ฐ)
โ›ณ้ข็งฏLand area: 10892 Sq ft (110'x100')
โ›ณๅฑ‹่บซBuilt up: approx 60โ€™x37โ€™
๐Ÿ›๏ธๅงๅฎคbedrooms: 4
๐Ÿ›ๆตดๅฎคbathrooms: 3
๐ŸŒžๆ–นๅ‘Direction: NorthๅŒ—

โ€‹
๐Ÿ‘โ€‹Strategic location
โ€‹ไฝ็ฝฎไผ˜่ถŠ
๐Ÿš—โ€‹4 mins to Taiping Hospital
๐Ÿš—โ€‹5 mins to Taiping Railway Station
๐Ÿš—โ€‹7 mins to Aeon Taiping
๐Ÿš—โ€‹7 mins to Columbia Asia
๐Ÿš—โ€‹7 mins to Taiping Sentral mall

โ˜Ž๏ธPlease Contact Sarah Kuan Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
10,892 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 22, 2026 12:35 AM
Eye icon Paparan
55

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

788,000 MYR 131 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
6,027 Sq. Ft.
KENNY PROPERTY
5 bulan yang lepas 8873
849,000 MYR 39 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
21,780 Sq. Ft.
Aina Idris 0195171464
5 bulan yang lepas 11242
698,000 MYR 113 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
6,187 Sq. Ft.
KENNY PROPERTY
5 bulan yang lepas 10209
645,000 MYR 84 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
5 Bilik Air
7,674 Sq. Ft.
Syaibani Ahmad
6 bulan yang lepas 10618
420,000 MYR 90 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
4,671 Sq. Ft.
SITI FATIMAH
10 bulan yang lepas 16454
698,000 MYR 113 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
6,187 Sq. Ft.
Johnathan Cheah 018-8744854
10 bulan yang lepas 14898

Lihat juga

Sarah Kuan
Senarai Hartanah 3