Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

Taman Rinting, Jalan Ketapang 10, Masai, Johor, Malaysia

188,000 MYR
318 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
592
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

*Taman Rinting Flat, Jalan Ketapang 10, Masai*

Type: Flat
Level 5
Size Area: 592 sqft
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
*Renovation Unit*
Titles Moasic, Table Top, Plaster Celling
Non Bumi Lot

*Selling Price: Rm 188K*

LEO LEE Papar
IZANNA Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
592 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 22, 2026 12:27 AM
Eye icon Paparan
229

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

220,000 MYR 259 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Leo Lee
2 hari yang lepas 230
198,000 MYR 233 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Betty Ng
3 hari yang lepas 297
198,000 MYR 233 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Kang Wen Xiang
3 hari yang lepas 275
198,000 MYR 302 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
656 Sq. Ft.
Thum Property
4 hari yang lepas 346
155,000 MYR 238 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Dean wong
5 hari yang lepas 436
220,000 MYR 259 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Mohd Azwan
1 minggu yang lepas 646

Lihat juga

Leo Lee
Senarai Hartanah 26