Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Pixel City Sentral, Cheras, Kuala Lumpur, Malaysia

639,000 MYR
651 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
982
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Pixel City Sentral

Selling Price : Rm 639000
Size : 982sf
Room & Bathroom : 4 bed 3 bath
Car Park : 2
Partially / Fully : Fully furnished with ID design
Traffic Access :
* 1 min walking distance to LRT Salak Selatan
* 600m to KTM Salak Selatan Station

可提供中文讲解和说明
欢迎whatsapp 预约看房
For more info and viewing please contact

Bing Bing
Papar
Ren57619
Etrend Realty Sdn Bhd

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
982 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 22, 2026 12:02 AM
Eye icon Paparan
93

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

700,000 MYR 700 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Dinie Akmal
1 minggu yang lepas 231
430,000 MYR 377 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,142 Sq. Ft.
Maznah Mohd Zain
1 minggu yang lepas 335
560,000 MYR 411 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,364 Sq. Ft.
Nor Fitri
1 bulan yang lepas 856
490,000 MYR 383 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,280 Sq. Ft.
Kinki Chan
1 bulan yang lepas 1062
460,000 MYR 403 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,142 Sq. Ft.
Kinki Chan
1 bulan yang lepas 1063
500,000 MYR 367 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,364 Sq. Ft.
Kinki Chan
1 bulan yang lepas 1048

Lihat juga

BING BING
Senarai Hartanah 1