Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Bayu Tasik 1, Cheras, Kuala Lumpur, Malaysia

380,000 MYR
413 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
920
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

BAYU TASIK 1 CONDO - RM380K

πŸ”₯ FULLY RENOVATED
πŸ”₯ FULLY FURNISHED
πŸ”₯ 2 PARKING
πŸ”₯ NON BUMI UNIT

πŸ“ Lokasi di Bandar Sri Permaisuri, Cheras KL

Details:
πŸ‘‰ Selling price RM380,000 (NEGO)
πŸ‘‰ 3 bilik 2 bilik air
πŸ‘‰ 920sf
πŸ‘‰ 2 parking

Furnishing:
πŸ€ Table top
πŸ€ Kitchen kabinet
πŸ€ Aircond x 3
πŸ€ Water heater
πŸ€ Mesin basuh
πŸ€ Dryer
πŸ€ Fully vinyl flooring water resistance

Facilities
βœ… 24 hour security

Kelayakan mudah:
🌟 Gaji RM3.5k layak
🌟 Bulanan RM1.7k++
🌟 Boleh full loan

Please contact;

Izza Isa@Adib
REN 48639
Great Casa Realty
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
920 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 22, 2026 12:01 AM
Eye icon Paparan
32

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

485,000 MYR 439 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,104 Sq. Ft.
Syakir Sharifudin
2 hari yang lepas 76
330,000 MYR 364 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
906 Sq. Ft.
Rain Lee
6 hari yang lepas 167
365,000 MYR 401 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
910 Sq. Ft.
Denver Sin
1 minggu yang lepas 212
428,000 MYR 420 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,018 Sq. Ft.
Dinie Akmal
1 minggu yang lepas 274
420,000 MYR 413 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,018 Sq. Ft.
Rain Lee
1 minggu yang lepas 388
450,000 MYR 427 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,054 Sq. Ft.