Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Jalan SP 7, Bandar Saujana Putra, Selangor, Malaysia

599,000 MYR
241 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,486
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

#Coalist

Jualan harga runtuh & rugi!! Harga turun dari RM698,000 to RM599k sahaja!

Rumah corner tanah luas nak dijual Fully Furnished 🔥

Owner baru renovate cost RM100,000 sekali perabut tak sampai 2 taun. Semua barang & renovation still condition baik!

Note:
- Owner nak jual sebab dah beli rumah dengan saya di Subang. Rumah ni jadi weekend house sahaja.
- Owner nak bagi free semua perabut, buyer baru kena accept perabut owner sebab takda tempat nak letak.
- Barang2 perabut & renovation still baru
- Owner sengaja tak buat pagar sebab nak bagi carporch besar boleh muat 2 kereta. Kawasan gated guarded insyaAllah selamat. Buyer baru boleh buat pagar sendiri.

2 Storey Terrace Corner Lot Saujana Putra, Jalan SP 7, Jenjarom.

==================
ASKING PRICE: RM599,000 (Nett)
==================

⁃ Leasehold (Bumi Lot)
⁃ Land Size: 2,486 sqft
⁃ Built-up size: 1,500 sqft approx
⁃ Tanah tepi 23” approximately
⁃ 4 Bedrooms
⁃ 3 Bathrooms
⁃ Gated & Guarded (RM80/month)

AZLI
REN 33677
012. Papar
AFZ Realty Sdn Bhd E(1) 0094

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
2,486 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 21, 2026 12:39 AM
Eye icon Paparan
24

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

408,000 MYR 240 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,700 Sq. Ft.
Julie Lim
2 hari yang lepas 168
465,000 MYR 310 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,500 Sq. Ft.
Jim Ling
2 bulan yang lepas 1258
570,000 MYR 283 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
2,012 Sq. Ft.
Irwan REN 01598
2 bulan yang lepas 1466
435,000 MYR 339 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,285 Sq. Ft.
Irwan REN 01598
2 bulan yang lepas 1468
520,000 MYR 325 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,600 Sq. Ft.
HartanahMewah
2 bulan yang lepas 1656
335,000 MYR 258 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Azizul Kamarul Zaman
3 bulan yang lepas 3909

Lihat juga

Azli 0123800960
Senarai Hartanah 343