Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

PUJ 4 Puncak Jalil, Puncak Jalil, Selangor, Malaysia

550,000 MYR
393 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,400
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

#Coalist

NON BUMI Double Storey PUJ 4 Puncak Jalil, Seri Kembangan Selangor

=======================
Asking Price : RM550,000 Nett
=======================

DETAILS  :
- Leasehold
- Non Bumi Lot
- Land size: 130sqm 20x70
- Built Up: 1200 sqft approx
- 4 bedrooms, 3 Bathrooms
- Basic Unit
- Vacant
- Extra Land at back 10 feet

=======================
Asking Price : RM550,000 Nett
=======================

AZLI
REN 33677
012. Papar
AFZ Realty Sdn Bhd E(1) 0094

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,400 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 21, 2026 12:38 AM
Eye icon Paparan
24

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

499,000 MYR 384 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
fadhili
1 bulan yang lepas 622
620,000 MYR 356 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,740 Sq. Ft.
Zahed Perunding Hartanah
2 bulan yang lepas 943
550,000 MYR 393 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Fauzi Ahmed
3 bulan yang lepas 4585
470,000 MYR 362 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Fauzi Ahmed
4 bulan yang lepas 2419
495,000 MYR 381 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Mohd Azwan Ahmad Kamal 0108414014
4 bulan yang lepas 2598
560,000 MYR 311 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,800 Sq. Ft.
Zahed Perunding Hartanah
5 bulan yang lepas 3285

Lihat juga

Azli 0123800960
Senarai Hartanah 343