Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Baru

Taman Paya Rumput Perdana, Paya Rumput, Melaka, Malaysia

698,000 MYR
169 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,122
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Single Storey Bungalow ,
Taman Paya Rumput Perdana , Melaka

Non Bumi | ๐™๐™๐™€๐™€๐™ƒ๐™Š๐™‡๐˜ฟ
Land Size : 383 m2 / 4122 sqft
3 Bedrooms, 2 Bathrooms
( Originally 4 Bedrooms , 2 Bathrooms )
โœ… Furnished Unit
โœ… ๐—˜๐˜…๐˜๐—ฒ๐—ป๐—ฑ๐—ฒ๐—ฑ & ๐—™๐˜‚๐—น๐—น๐˜† ๐—ฅ๐—ฒ๐—ป๐—ผ๐˜ƒ๐—ฎ๐˜๐—ฒ๐—ฑ ๐—จ๐—ป๐—ถ๐˜
โœ… ๐˜Ž๐˜ข๐˜ต๐˜ฆ๐˜ฅ & ๐˜Ž๐˜ถ๐˜ข๐˜ณ๐˜ฅ๐˜ฆ๐˜ฅ ๐˜Š๐˜ฐ๐˜ฎ๐˜ฎ๐˜ถ๐˜ฏ๐˜ช๐˜ต๐˜บ

โšกโšกSelling at ๐˜™๐˜” 698 ๐˜ฌ โšกโšก

โ˜Ž Papar

Papar

REN34467
Geo - Melaka Properties, Malaysia

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
4,122 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 21, 2026 12:28 AM
Eye icon Paparan
12

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

695,000 MYR 169 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
4,122 Sq. Ft.
Ramona Tan
5 bulan yang lepas 4896

Lihat juga

Geo Real Estate
Senarai Hartanah 16