Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Baru

Senawang Perdana, Senawang, Negeri Sembilan, Malaysia

550,000 MYR
138 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,000
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

🏑 SINGLE STOREY BUNGALOW | SENAWANG PERDANA | 50x80 | BELOW MARKET

πŸ”₯ SPACIOUS LAND 4,000 SQFT
πŸ”₯ GATED & GUARDED AREA
πŸ”₯ GREAT FOR FAMILY OWN STAY
πŸ’° ASKING PRICE: RM550,000 (NEGO)

πŸ“ Property Details
Single Storey Bungalow
Senawang Perdana
Freehold | Bumi Lot
Land Size: 50’ x 80’ (4,000 sqft)
Built-Up: 1,638 sqft
4 Bedrooms | 2 Bathrooms
Basic Unit (Easy to Renovate)
Gated & Guarded (RM80/month)

🌳 Facilities
Playground
Business Centre
Surau
24 Hours Security

Senawang Toll (PLUS Highway)
~40 mins to Kuala Lumpur
~10 mins to Seremban Town

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
4,000 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 21, 2026 12:27 AM
Eye icon Paparan
9

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

520,000 MYR 98 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
5,300 Sq. Ft.
Noor Elmi
6 hari yang lepas 323
550,000 MYR 138 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Mishar Azmi